Poprad nazaj v igro

Domov vkrcali brez Chrenka, Hamráka, Kovacik, Kmec, Kadur, živahno in Konig, gostje so prišli do Nitra in brez suhe Brejčáka. Že v 4. minut ustavi na novice Nitra majica Lukas Novak Stümpela je celo presegla Slipčenka vendar Miroslav Pupák prišel plošček v gol. Naslednje štiri minute Segľa vrgel plošček pred golom območja, kjer je tečoval Roman Tomanek omrežje.

uefachampions_11

V 16. Domače minut dosegel že tretjič, ko je Thomas skodelice uporablja nepazljivost obrambe dve minuti gostje in Roman Tomanek pokazala dobro slalom, po katerem je dosegel 30. cilj sezone, presegla svoj prejšnji učinek. Dot po prvi tretjini pa je dal na obisku pri Jabrocký 20. min zmanjšal po napadu z desne strani na 4:1. Na začetku drugega obdobja je dosegel Peter Klouda Poprad nazaj v igro, toda igra je utrjen na domu utrpela Baca, ki je imel po zatrtje Takač predčasno zapustiti tuš. Gostje začutil priložnost, vendar ni sprejela niti pet minut moč igrati. Vendar doseženih v 7. minuto tretje obdobje, ko je natančen akcijski po Tomas bližje golom razlike – 04:03. O desetih minutah isti igralec uvrstil podaljšanje ko Marek Laco potrkal strel iz modre črte pred Tomas, ki je zlahka dobil plošček plošček v domačo cilj. Podaljšanje je bilo odločeno, kljub dobri priložnosti za obe strani, da sledijo izvajanju kazenskih strelov.

Partners: xbuk.infourheilu-viikko.com